FIFA 23'te Gamepad Ayarları Kaydedilmiyor

HeroGTR

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xbox 9. nesil Controller satın aldım. FIFA 23'e kol ayarlarını yaptım ilk birkaç günde sorun yoktu ancak kariyer modu dışında hızlı santraya girdiğimde kumandanın L1 koşu olarak ayarladığım tuşu L2'ye atıyor kayma, şut gibi tuşların yeri değişiyor. Tekrar boş olan yere bu ayarları kaydediyorum ancak bu işlemi tekrarladığımda aynısını yaşıyorum. Çözümü olan var mı?

Arkadaşlar Xbox 9. nesil Controller satın aldım. FIFA 23'e kol ayarlarını yaptım ilk birkaç günde sorun yoktu ancak kariyer modu dışında hızlı santraya girdiğimde kumandanın L1 koşu olarak ayarladığım tuşu L2'ye atıyor kayma, şut gibi tuşların yeri değişiyor. Tekrar boş olan yere bu ayarları kaydediyorum ancak bu işlemi tekrarladığımda aynısını yaşıyorum. Çözümü olan var mı?

Bende de öyle her seferinde gidip alternatife çekmem gerekiyor ayarı.

Bu sorun kablolu olarak mı, kablosuz olarak mı var? Kablosuz olarak ise kablolu deneyebilirsiniz.

Kablolu da deneyebilirsiniz.

Steam için genelde sıkıntı olmuyor.

Steam Xbox ayarları açık ilk zamanlarda bu sıkıntıyı yaşamadım. Oyun başlangıcında direk tanıyor zaten Steam Xbox bildirimi geliyor. Ancak nedense sorun santrada maça girince ayarlar sıfırlanıyor.

Geri
Yukarı