FIFA 23'te GPU kullanımı %94'e kadar çıkıyor ve oyun takılıyor

Yh4kash

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim:
AMD Ryzen 5 5600.
RS 6700XT.
16 GB RAM.

Çözünürlük 2K.
Tam ekran.
60 FPS sınırla.
FPS altındaki şey (adını unuttum): Kapalı.
Canlı saç: Kapalı.
İşleme kalitesi: Yüksek.

Bu ayarlarda ortalama 140 FPS alıyorum ama oyun kasıyor ve dün ciddi donmalar olmaya başladı.
GPU 94'e kadar çıkıyor. Kasamda daha önce APU işlemci vardı, geçen hafta ekran kartı ve işlemci aldım ve tanıdığım bilgisayarcıya taktırdım.
Bir sorun mu var acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• IMG_20230215_162332.jpg
    IMG_20230215_162332.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 18
Her şey anlattığınız gibi hocam zaten.

O zaman sizin sıkıntınız çok daha farklı bizimkinden, bizim sıkıntı sadece AMD'ye özel ve RX 6700 XT ekran kartı genelinde yaygın, ben çözdüğüm şeklini size aktarmaya çalıştım, o zaman farklı yollar deneyiniz umarım çözersiniz.

Tamam yapacağım haber ederim

Neden böyle bir sorun verdi 135GB boş yerde var?

Umarım çözülür, uğraşmazsınız daha fazla.

Tamam yapacağım haber ederim

Neden böyle bir sorun verdi 135GB boş yerde var?

Bilmiyorum bu hatayı maalesef.

Çözüldü: Steam'de oyun inerken disk yazma hatası çözümü uygulayabilirsiniz.

Son düzenleme:
O zaman sizin sıkıntınız çok daha farklı bizimkinden, bizim sıkıntı sadece AMD'ye özel ve RX 6700 XT ekran kartı genelinde yaygın, ben çözdüğüm şeklini size aktarmaya çalıştım, o zaman farklı yollar deneyiniz umarım çözersiniz.

Umarım çözülür, uğraşmazsınız daha fazla.

Bilmiyorum bu hatayı maalesef.

Çözüldü: Steam'de oyun inerken disk yazma hatası çözümü uygulayabilirsiniz.
Common daki 0 b boyuntundaki dosyayı silin diyordu yanlış dosyayı sildim sanırım

Dosya Ekleri

• IMG_20230215_171602.jpg
    IMG_20230215_171602.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 19
Bu FIFA 23 bozuk ve hala da düzeltmediler zaten her hafta indirime girmesinden anlayabilirsiniz FIFA 22 FIFA 23 çıkacağına yakın bu tip indirimler alıyordu böyle giderse EA oyunu 5 lira yapacak öyle bir optimize var ki aynı sistemin birinde oynarken diğerinde oynanmıyor oyun.

Bu FIFA 23 bozuk ve hala da düzeltmediler zaten her hafta indirime girmesinden anlayabilirsiniz FIFA 22 FIFA 23 çıkacağına yakın bu tip indirimler alıyordu böyle giderse EA oyunu 5 lira yapacak öyle bir optimize var ki aynı sistemin birinde oynarken diğerinde oynanmıyor oyun.

Evet sorun yaşayan arkadaşlar boşuna uğraşmasın hiçbir sorunun net bir çözümü yok. Şansa bağlı yaşadığınız sorunun düzelip düzelmemesi.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı