FIFA 23'te optimizasyon problemi mi var?

Ben 22 devam ediyorum kafam rahat.

Xbox game pass var bende. 30TL aylık. 10 saatlik deneme sürümü veriyor.

V-Sync kapatma seçeneği var mı? Ben göremedim de.
hocam denetim masasına falan girmenize gerek yok belgelerden fifa 23 e gelin fifasetup belgesi var ona girin orda VSNYC var 1 dedir onu 0 yaparsanız kapanacaktır

hocam denetim masasına falan girmenize gerek yok belgelerden fifa 23 e gelin fifasetup belgesi var ona girin orda VSNYC var 1 dedir onu 0 yaparsanız kapanacaktır
Kod:
WAITFORVSYNC = 0
Kısmını diyorsanız zaten 0 hocam.

Tamamen keriz silkeleme taktiği. 22'yi 23 yap cilala, salla dalgayı yesinler.

Kod:
WAITFORVSYNC = 0
Kısmını diyorsanız zaten 0 hocam.
hocam kısmi düzeltir zaten fifada büyük bi sorun var bilgisayar bakımından fifa ekibi bu konuda çalışıyo galiba öyle bildirimler atmış güncelleme bekleyeceğiz

3060 ti var bende 2 k da 150 fps alıyordum suan 40 ta takılıp kaldı neyaptıysam oyle kaldı

Hayır hiçbir sekılde kasma donma bıse olmuyordu sonradan ne oldu bılmıyorum ben 150 FPS alıyordum zaten gayet akıcıs oynuyordum suruculerı kaldırıp ınıdırıyom duzelıyor sonra kendı kendıne yıne 30 FPS'lere dusuyor daha sorunu bulmadım NVIDIA msj yolladım EA msj yolladım bakalım ıns cozulur su sorun ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…