FIFA 24 kolu algılamıyor

nuggle

Centipat
Daha fazla  
FIFA 24 bilgisayarıma yüklü. Epic üstünden aldım ama kolu bilgisayara takınca geçmiyor. FIFA'da sadece klavye üstünden oynayabiliyorum. Nasıl kola geçirebilirim?

Gamepad Fix

Bu şekilde kolu Steam'e tanıt. Steam dışı oyun eklemeden de Fifa'yı ekle. Steam üzerinden Fifa'yı çalıştır.

hocam yaptım işe yaramadı.

Steam'i geniş ekran modunda açtıktan sonra sağ alttan seçenekler>kontrolcü kısmına gelip görseldeki menüden kontrolcü yapılandırmasına tıklayıp kolunu ayarlayabiliyor olman gerekir. Kol orada da görünmüyorsa aygıt yöneticisinden sürücüsünü güncelleştirmeyi deneyebilirsin.

*Sağ üstte ayar tuşu varmış. Sağ alttaki oyuna özel ayar kısmıymış. Yanlış olmasın.

X360CE yükleyin sorununuz çözülecektir o halde. Denedikten sonra cevabınızı bekliyorum.
X360CE artık çalışmıyordu sanki üstad. Fifa24 için defalarca deneyip en son Steam'den halletmiştim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-30 015425.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-30 015425.png
    243,4 KB · Görüntüleme: 11
X360CE yükleyin sorununuz çözülecektir o halde. Denedikten sonra cevabınızı bekliyorum.
hocam Allah razı olsun ya valla dediğiniz gibi oldu çalısıyor artık teşekkür ederim.

hocam Allah razı olsun ya valla dediğiniz gibi oldu çalısıyor artık teşekkür ederim.
ama dengesiz biraz idare eder hocam yeni kol gelene kadar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı