FIFA Online 4 defans ayarları

İşletim sistemi
Windows 10
Merhabalar, FIFA Online 4 yükledim ve oynamaya başladım ancak takımım maç yaparken karşı takıma baskı yapmıyor, Gamepad'den X tuşuna bastığımda Pes'te ki gibi baskı yapıp topu alması gerekirken karşı takım oyuncusunun yanınd koşuyor sadece baskı yapmıyor. Her türlü ayarı denedim ancak olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar, FIFA Online 4 yükledim ve oynamaya başladım ancak takımım maç yaparken karşı takıma baskı yapmıyor, Gamepad'den X tuşuna bastığımda Pes'te ki gibi baskı yapıp topu alması gerekirken karşı takım oyuncusunun yanınd koşuyor sadece baskı yapmıyor. Her türlü ayarı denedim ancak olmadı yardımcı olursanız sevinirim.
FIFA serisinde taktiksel defans diye bir özellik var. Offline modda ben Taktiksel Savunma'yı, Eski Defans olarak değiştiriyorum lakin yanlış bilmiyorsam FUT gibi modlarda Eski Savunma gibi bir seçenek yok.

Yapman gereken şey ise tembellik olarak X'e basmaktansa Koşu + Analog ile topu kapmaya çalışman.

Dostum arkadaşın da dediği gibi online modda oyun seni taktiksel savunma kullanmaya zorluyor, basit savunma özelliğini yalnızca yapay zekaya karşı kullanabiliyorsun varsayılan olarak pres yaparken rakibe yaklaşınca D tuşuna basınca müdahale edebilmen gerekiyor.

Oyun saçmalıklarla dolu tuş dizilimini değiştiriyorsun Online modda yine varsayılanı kullanıyor oyun, adamlara bilet yolladım onlar bile çaresiz güler misin ağlar mısın? Bu da mükemmel çözüm önerisi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    511,2 KB · Görüntüleme: 102

Geri
Yukarı