FIFA Online 4 kasma hissi

zehirx

Hectopat
Merhaba, FIFA Online 4 oynarken uzun toplarda sanki 30 Hz ekran yenilme hızı varmış gibi takıla takıla gidiyor.
Sistemim normal FIFA 21'i sıfır donma ve sorunsuz bir şekilde oynatıyor. Bu oyunun optimizasyonu ile alakalı bir şey midir?

Merhaba, FIFA Online 4 oynarken uzun toplarda sanki 30 Hz ekran yenilme hızı varmış gibi takıla takıla gidiyor.
Sistemim normal FIFA 21'i sıfır donma ve sorunsuz bir şekilde oynatıyor. Bu oyunun optimizasyonu ile alakalı bir şey midir?
Evet var. Ben en yüksek ayarlarda oynuyorum ve ara sahnelerde falan bildiğin kasıyor.

Şu anda güncelleme gelmiş galiba ve 2 KB hız ile indiriyor.
100 Mbps internetim var 192 saat gösteriyor vanayı iyice kısmışlar :D

Güncelleme:
FIFA Online 4 yavaş indirme sorunun şu şekilde çözdüm. Bir önceki cevabımda dediğim gibi KB ile indiriyordu. İndirmeyi duraklatıp programdan çıkış yapın, masaüstü simgesine sağ tıklayıp uyumluluk menüsünden her zaman yönetici olarak çalıştır butonuna tik ekleyin uygula deyip tamama tıklayın. Daha sonra sağ tık yönetici olarak çalıştır deyip indirmeye devam edin. Normal hıza ulaştı.

Son düzenleme:

Kesinlikle öyle 2 3 saattir oynuyorum oyunu FIFA 21 de 90 FPS veren PC im bunda 80 vermesine rağmen 30 FPS gibi.

Geri
Yukarı