FIFA Online 4 oynanır mı?

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Merhabalar, FIFA Online 4 diye bir şey duydum. Nedir? Ücretsiz galiba. Yüklemek mantıklı mı sizce? Güzel midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana değişik geldi hocam ondan dolayı indirmeyi başlattım. Oynanabilir bir şeye benziyor.

Hocam şu an erken erişim aşamasında 2 Eylül'de tamamen oynanabilir olacak bence gayet güzel bir futbol oyunu ayrıca ranked moduda var ve evet arkadaşınız ile oynayabiliyorsunuz.

Hocam şu an erken erişim aşamasında 2 Eylül'de tamamen oynanabilir olacak bence gayet güzel bir futbol oyunu ayrıca ranked moduda var ve evet arkadaşınız ile oynayabiliyorsunuz.
Anladım hocam sizin deneyimler nasıldı? Veya oynadınız mı?

Ben oynamadım ama taktik bilmeyen yok olur gibi geliyor bir tık. Valorant'ta radyant bir adamın aimi ne kadar iyiyse FIFA Online 4 için de aynı mantık olur aim değil taktik sadece.

Deneyimim güzel yalnız yapay zekada biraz sorun var onun dışında gayet eğlenceli şu an oynamaktayım ayrıca oyun neredeyse her maçtan sonra oyuncu kartı veriyor yani biraz fazla güçlü olabilir karşınıza gelenler.

Hocam şu anda herkese açık değil mi zaten? 2 Eylül'de açılması ile şu anki halinden ne gibi farkı olur sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…