FIFA vs RDR2

Mehmet121

Hectopat
Daha fazla  
Az önce bir başlık açmıştım ve listemde seçilen oyun RDR2'ydi fakat fark ettim ki 150 GB alanım yok ve HDD'yi bile ancak 1 sene sonra alabilirim. Sizce şimdi FIFA alıp seneye indirime girince mi RDR2 almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tofaş vs Ferrari olur gibi.

Açık ara RDR2.

Arkadaşım bende RDR2 oynamak istiyorum ama alan yetmiyor alsam bile 1 sene oynayamam bende RDR2'yi şimdiden alayım mı yoksa bir daha indirime girince mi alayım diye sordum.
FİFA oynamak istiyor iseniz EA play alıp oynayabilirsiniz hem de başka oyunlarda oynarsınız. Bu sayede 2 oyuna da sahip olursunuz.
Kısa zamanda kar'lı olsa da uzun vade de zarara girerim pek sıcak gözle bakmıyorum aslında EA Play e.

Hocam alınca oynama şansınız olmayacaksa RDR2 almayın tabii ki. HDD alınca belki o da indirimli olur.

Sonunda anlayan birisi çıktı, Umarım dediğiniz gibi HDD alınca oda indirime girer.
Şimdi oynanmayacaksa tabii ki 1 sene sonra almak daha mantikli. Çok daha fazla indirim alır 1 sene sonra.

Haklısınız, belki daha büyük bir indirim alır, teşekkürler öneriniz için.

Arkadaşım bende RDR2 oynamak istiyorum ama alan yetmiyor alsam bile 1 sene oynayamam bende RDR2'yi şimdiden alayım mı yoksa bir daha indirime girince mi alayım diye sordum.

Kısa zamanda kar'lı olsa da uzun vade de zarara girerim pek sıcak gözle bakmıyorum aslında EA Play e.
Hocam 3 ay sonra FIFA 22 çıkacak zaten. Bu saatten sonra FIFA 21'e fazla para vermek bence mantıksız. RDR2 almayacak iseniz bile EA play alıp kalan bütçeyi FIFA 22 için ayırmak bence daha mantıklı.

Hocam 3 ay sonra FIFA 22 çıkacak zaten. Bu saatten sonra FIFA 21'e fazla para vermek bence mantıksız. RDR2 almayacak iseniz bile EA Play alıp kalan bütçeyi FIFA 22 için ayırmak bence daha mantıklı.

Doğru; fakat büyük ihtimalle oyun çıktık dan 3-4 ay sonra indirime girer ve büyük ihtimalle oyun un orijinal fiyatı 600-700 lira arasında olacaktır. EA Play'e sıcak bakmıyorum ama sanırım onu da düşüneceğim. Yani eğer FIFA 22'yi beklersem 6-7 ay beklerim diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı