FIFA22 Xbox Series S'e nasıl alınır?

denizov1903

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce uzun süredir istediğim Series S'i satın aldım. Xbox'a çok uzak birisi olarak satın aldığım bu konsolda FIFA 22 oynamak istiyorum fakat satın almak istediğimde karşıma 2 sürüm çıkıyor, soldaki daha ucuz onu alsam oyun çıkınca konsolumda oynayabilir miyim? Yoksa illaki Ultimate sürümünü mü almam lazım? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

62c27a2a-7422-4e21-a4e9-9a795915402d.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağdaki olan Series X/S için gözüküyor.

Soldakini alırsan One S/X portuyla oynarsın. Sağdakini alırsan Series S/X portuyla oynarsın ve Ultimate paket beraberinde gelir. Grafik ve perfonmans farkı oluşabilir lakin spor oyunu sonuçta uçurum farkı olmaz. Fikrimi belirtecek olursam oyun fiyatını hak etmiyor. Yaklaşık 1 yıllık Game Pass alabilirsin yakın fiyata.

Soldakini alırsan One S/X portuyla oynarsın. Sağdakini alırsan Series S/X portuyla oynarsın ve Ultimate paket beraberinde gelir. Grafik ve perfonmans farkı oluşabilir lakin spor oyunu sonuçta uçurum farkı olmaz. Fikrimi belirtecek olursam oyun fiyatını hak etmiyor. Yaklaşık 1 yıllık Game Pass alabilirsin yakın fiyata.
Ne 1 yılı hocam 3 yıllık gamepass veriyor bu fiyata Microsoft Müşteri Hizmetleri.

Hocam şurada 560 TL olarak gözüküyor Xbox Series S sürümü. Boşuna Ultimate sürüm almayın.

Çok teşekkürler dostum, buradan satın aldım.
6 aylık bir hediyem var zaten o nedenle gamepass'e şuan para vermeyi düşünmüyorum.

Geri
Yukarı