Fifine A9 vs AM8

wwwm

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Mikrofon almayı düşünüyorum. 4K kadar bir bütçem var. Fifine A9 ve AM8 arasında kaldım. Hangisi daha iyidir? Veya başka önerileriniz var mı?

Merhaba arkadaşlar. Mikrofon almayı düşünüyorum. 4K kadar bir bütçem var. Fifine A9 ve AM8 arasında kaldım. Hangisi daha iyidir? Veya başka önerileriniz var mı?
AM8 XLR mikrofon onun için ses mikseri cihaz da alman lazım. 4K bütçeye USB mik alırsın sadece

AM8 XLR mikrofon onun için ses mikseri cihaz da alman lazım. 4K bütçeye USB mik alırsın sadece

Fifine markasının ses karakteristiği biraz ince gibi geldiğinden çok sevemedim ses normalden bir tık ince gibi geliyor o yüzden çok beğenemiyorum.

XCM-50 buda var ama biraz pahalı. Quadcast almak daha mantıklı veya senheiser profile.

AM8 XLR mikrofon onun için ses mikseri cihaz da alman lazım. 4K bütçeye USB mik alırsın sadece.

Fifine markasının ses karakteristiği biraz ince gibi geldiğinden çok sevemedim ses normalden bir tık ince gibi geliyor o yüzden çok beğenemiyorum.

XCM-50 bu da var ama biraz pahalı. QuadCast almak daha mantıklı veya Senheiser profile.

AM8 hem USB hem XLR kullanılıyor diye biliyorum Mixer alınca tekrar mikrofona para vermek istemiyorum.

AM8 hem USB hem XLR kullanılıyor diye biliyorum Mixer alınca tekrar mikrofona para vermek istemiyorum.
Eğer dediğiniz gibi kullanılıyorsa olabilir. Ben sadece XLR kullanılıyor diye biliyorum iyice araştırıp dediğiniz gibiyse olabilir. Ayrıca profesyönel anlık 1000-2000 izlenen bir yayıncı olmayacaksanız zaten usb mikrofonların sesi gayet iyi mixer dahili XLR mikrofona ihtiyacınız yok açıkcası.

Eğer dediğiniz gibi kullanılıyorsa olabilir. Ben sadece XLR kullanılıyor diye biliyorum iyice araştırıp dediğiniz gibiyse olabilir. Ayrıca profesyönel anlık 1000-2000 izlenen bir yayıncı olmayacaksanız zaten USB mikrofonların sesi gayet iyi Mixer dahili XLR mikrofona ihtiyacınız yok açıkçası.

HyperX DuoCast review | 38 facts and highlights bir de bu var XLR yok ama puanı acayip yüksek fazla bir inceleme bulamadım nasıldır acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı