Filament önerisi

Son düzenleme:
Hocam pürüzleri gidermek için zımpara yapıyor musunuz? Boyamak için hangi malzemeleri kullanıyorsunuz, zor oluyor mu?
Hocam PLA+ PLA'ya göre daha iyi midir? Alınmalı mı?
Zımpara şart baskı müthiş kalitede bile çıksa boya bozar zımparasız.
Zımpara için sünger zımpara kullan kağıt adamı yoruyor ilk tur 150 lik sonra 1 tur 220lik ile yapsan tamamdır.
Ama 1 tur da 500lük ile yapınca ayrı bir güzel oluyor zevk meselesi 220den sonrası.
Boya için Cadence Multisurface akrilik kullanıyorum F/P baya iyi.
Boyamaktan korkma kötü olursa 1 tur zımpara atarsın sonra yine boyarsın nedir :D
Pla+ hiç kullanmadım fiyat farkı az ise düşünülebilir.
Zımpara markası olarak atlas öneririm.
Resimdeki sünger olan 220lik sünger
Diğerleri kağıt zaten 200den sonra sünger bulmak zor ama sen 150 yi de sünger almaya çalış yapı marketlerde daha ucuzdur buarada internete göre.
Bu videoları izleyin çok faydası olur teknik olarak.

Dosya Ekleri

• 16539032992894707988274958165627.jpg
    16539032992894707988274958165627.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Hocam pürüzleri gidermek için zımpara yapıyor musunuz? Boyamak için hangi malzemeleri kullanıyorsunuz, zor oluyor mu?
Hocam PLA+ PLA'ya göre daha iyi midir? Alınmalı mı?
Ben zımpara yaptıktan sonra astarlayıp, sprey boya ile boyuyorum.

Esun'un pahalı olmasının sebebi kaliteli olması. Ben kalitesiz filament yüzünden 1 yılımı harcadım. Size önerim Esun almanız. Eğer bütçem yetmez diyorsanız Porima da oldukça iyidir.

Ben zımpara yaptıktan sonra astarlayıp, sprey boya ile boyuyorum.

Esun'un pahalı olmasının sebebi kaliteli olması. Ben kalitesiz filament yüzünden 1 yılımı harcadım. Size önerim Esun almanız. Eğer bütçem yetmez diyorsanız Porima da oldukça iyidir.
Hocam uygun fiyatlı pla+ var alayım mı?

Geri
Yukarı