Filmlerde +18 içerik olduğu nasıl anlaşılır

Çoğu kendini belli ediyor. Etmeyenlerde de malum sahne gelince halıyı incelemek lazım.

+18 Filmler izlemeyin, psikolojiniz bozulur. :)
Bu geldi aklıma :D
1568127965629.png

Arkadaş doğrudan gözümüze sokup sokmadıklarını nasıl anlayacağız demiş anladığım kadarıyla. Third Person'daki bornoz verme sahnesi gibi. Veya 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi filminde Eva Green'in düşman komutanını gemiye davet sahnesi gibi...

Sorunun çözümü ise basit. Merak ettiğin filmin adını yaz bir boşluk bırak has nudity? yaz, enter'a bas. IMDb sayfalarından da görebilirsin. Kaç sahne varsa yazıyor.

Ek Açıklama 2019-09-10 201629.png

Örnek verdiğim filmlerden Third Person için mesela kalçaları belli eden dar kot pantolon bile yazılmış. Güvenilebilir yani.

Shazam için Parents Guide sayfasında yer alan metin.

1568135966086.png

Şarkıda geçen kelime bile dahil edilmiş derecelendirme için.

Arkadaş doğrudan gözümüze sokup sokmadıklarını nasıl anlayacağız demiş anladığım kadarıyla. Third Person'daki bornoz verme sahnesi gibi. Veya 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi filminde Eva Green'in düşman komutanını gemiye davet sahnesi gibi...

Sorunun çözümü ise basit. Merak ettiğin filmin adını yaz bir boşluk bırak has nudity? yaz, enter'a bas. IMDb sayfalarından da görebilirsin. Kaç sahne varsa yazıyor.

Eki Görüntüle 437150

Örnek verdiğim filmlerden Third Person için mesela kalçaları belli eden dar kot pantolon bile yazılmış. Güvenilebilir yani.

Shazam için Parents Guide sayfasında yer alan metin.

Eki Görüntüle 437151

Şarkıda geçen kelime bile dahil edilmiş derecelendirme için.
dostum çok teşekkür ederim! sen mükemmelsin

TWD'de cinsellik yok, yani var ama açık açık göstermiyorlar bundan bahsediyorum, sansürleyerek bir ekran görüntüsü atın (5. sezona kadar) ikna olalım yani xD
Var dostum daha neler neler var. :) Açık seçik gösterseler zaten filmin kategorisi değişir. :) Cinsellik olması için illa açık seçik olmasına gerek yok ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı