Çözüldü Final Fantasy 7 Remake ve Rebirth farklı oyunlar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RYUGA162

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, bu iki oyun farklı oyunlar mı? Farklıysa karakterleri ve hikayesi de mi farklı?

Çözüm
@RYUGA162 Rebirth direkt devam oyunu olduğu için evet, oynamanız lazım ama bence özensiz ve eksik cilalanmış bir oyun. Oynamanız gerekli çünkü dediğim gibi direkt devam oyunu Rebirth.
Evet. Remake ilk oyun, Rebirth ise devam oyunu. Rebirth, Remake'in devamı niteliğinde.

Remake fazlasıyla sıkıcı bir oyun. Ana yönetmeni de Nomura. Rebirth ise gayet iyi bir oyun gibi duruyor. Ana yönetmeni Nomura değil. Neden iyi bir oyun olduğu belli.

@RYUGA162 Rebirth direkt devam oyunu olduğu için evet, oynamanız lazım ama bence özensiz ve eksik cilalanmış bir oyun. Oynamanız gerekli çünkü dediğim gibi direkt devam oyunu Rebirth.

Çözüm
Oyunlarla ilgilenmiyor oyunların yönetmeniyle ilgileniyor.
Ne demeye çalıştınız tam anlamadım ama Nomura hangi işe el atsa o işin durumu belli oluyor. (Bkz: Kingdom Hearts 3) Adam oyunları animasyon filmine çevirme derdinde. Remake ise çok ham, eksik cilalanmış ve sıkıcı bir oyun. Oyunda .png arkaplanlar vardı sıkça. Kesinlikle dökülen bir oyun. Rebirth henüz sadece izleme fırsatım oldu malum oynama fırsatım yok ama tam tersine iyi cilalanmış ve güzel bir oyun hissi verdi bana. (Sondaki twist çok komik ama ona gül gül öldüm.) Yönetmen Nomura olmayınca tabii normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…