Final Fantasy VII düşmanların can barını göstermek mümkün mü?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
J-RPG pek oynamadım bu zamana kadar ama bu oyun biraz farklı gibi geldi bana dövüş sistemi. Default olarak başladığında zaman geçtikçe oyunda gerçekten geçiyordu bu da düşünmeden hızlıca oynamama sebep oluyordu, canımı sıkmıştı ama konuştuğum adamlardan birine soru sorunca, daha doğrusu onlar bana sorunca benim karakter ayarlar değiştirilebildiğini söyledi. Ben de hemen hamle yaptıkça zaman geçsin diye ayarladım.

Özetle soruya gelirsek, alttaki ekranda düşmanın canını göstermeyi açma kapama var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sense materia ile bakabiliyorsun ona. Ayarlardan açma yok. Orjinal oyunda Midgarda sektör 6'da, junon ve kalmda bulabiliyorsunuz remakede nerde bilmiyorum. Ayrıca bir karakterde direkt takılı geliyor.

Sense materia ile bakabiliyorsun ona. Ayarlardan açma yok. Orjinal oyunda Midgarda sektör 6'da, junon ve kalmda bulabiliyorsunuz remakede nerde bilmiyorum. Ayrıca bir karakterde direkt takılı geliyor.
Remake değil orijinalini oynuyorum ve Rena mı Reno mu ne öyle bir adamla boss fight tarzı bir şey yapıyordum en son öldüm. Böyle takım elbiseli gibi bir düğmeye basıyor falan. Umarım anlatabildim. Dediğiniz yeri geçip geçmediğimi bilmiyorum.

Remake değil orijinalini oynuyorum ve Rena mı Reno mu ne öyle bir adamla boss fight tarzı bir şey yapıyordum en son öldüm. Böyle takım elbiseli gibi bir düğmeye basıyor falan. Umarım anlatabildim. Dediğiniz yeri geçip geçmediğimi bilmiyorum.

Sektör 6 dediğim yer Aerisle Sektör 7ye giderken geçtiğin bölge vardıya orası. İlk orada bulabiliyorsun. Daha sonra ekibe katılan bir karakterde otomatik geliyor. Reno dediğin Rufus olmasın beyaz takım elbiseli sarı saçlı olan. Reno diye bir karakter var doğru ama o öyle boss falan değil.

Sektör 6 dediğim yer Aerisle Sektör 7ye giderken geçtiğin bölge vardıya orası. İlk orada bulabiliyorsun. Daha sonra ekibe katılan bir karakterde otomatik geliyor. Reno dediğin Rufus olmasın beyaz takım elbiseli sarı saçlı olan. Reno diye bir karakter var doğru ama o öyle boss falan değil.
Yok Reno az önce tekrar oynadım da boss fight derken 1'e 3 kapışıyorduk böyle özel bir karakter gibi duruyor ondan dedim.

Geri
Yukarı