Fiora ile altın kasamıyorum

YusufCertel

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 1 haftadır Fiora oynuyorum yeni aldım. Nedense Fiora'ya item çıkılacak altını biriktiremiyorum. Maç sonuna doğru 3 ya da 4 itemim anca tamamlanmış oluyor. Nasıl altın kasabilirim? Minyom sayım da fazla değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiora farm yapması kolay bir karakter, ancak tiamat alıyorsan eşya diziliminin içerisine farm yapmakta zorlanabilirsin. Kalanı zamanla olacak şeyler.

Koridorunu fazla itmemeye bak. Mümkünse biraz daha dikkatli oynayıp kule altı farmla ya da son vuruş yap. Onun dışında tarayıcı alıp totem keserek bile azda olsa para toplayabilirsin. Ayrıca 15 ve 20. dakikalardan sonra yavaş yavaş kendi ormancının ve karşı ormancının ormanını da şöyle bir gözden geçirmeyi unutma. Son bir not başında altın ödülü olan şampiyonlara odaklan.

Pratiklik lazım hocam, minyona son vuruş takip etmen gerek. Yani ilk skil minyonun canını nerede sıfırlıyor gibi..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı