Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği nasıldır?

picaroon0

Decapat
Yer
Papua Yeni Gine
Merhaba arkadaşlar. Bu sene 12. sınıfa geçtim. Aklımda makine ve yazılım mühendisliği var. İkisinin arasında gidip geliyorum. Sizce hangisi daha iyidir? Üniversite bittikten sonra yurt dışında yaşayacağım. Ve Fırat üniversitesi yazılım mühendisliği hakkında bilgisi olan var mı? Cevap verirseniz sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalma olayı sıkıntılı diyorlar fakat ben pek emin değilim. Bu yıl ya Fırat'a ya da İnönü'ye gidecektim Bilgisayar Mühendisliği için ve İnönü'yü seçtim ilk olarak. Ay sonunda belli olacak artık her şey :)

Eğitim açısından doğudaki belki de en iyi üniversitelerden biri olabilir. Eğer imkanlarınız varsa gidin derim zira oradan çıkan her tanıdığım şu an iyi yerlerde veya direkt olarak yurt dışında.

Kalma olayı sıkıntılı diyorlar fakat ben pek emin değilim. Bu yıl ya Fırat'a ya da inönü'ye gidecektim bilgisayar mühendisliği için ve inönü'yü seçtim ilk olarak. Ay sonunda belli olacak artık her şey :)

Eğitim açısından doğudaki belki de en iyi üniversitelerden biri olabilir. Eğer imkanlarınız varsa gidin derim zira oradan çıkan her tanıdığım şu an iyi yerlerde veya direkt olarak yurt dışında.

Evet hocam eğitim konusunda haklısınız zaten benim de amacım üniversite bittikten sonra nasip olursa yurt dışında yaşamak hayalim umarım sizin içinde hakkınızda en hayırlısı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı