Firefox Her Girilen Siteyi Kısayol Olarak Eklemesi

CLAUDRESSED

Decapat
Daha fazla  
Opera'dan Firefox'a geçtim daha akıcı olduğunu hissettim ama ben kısayolları kendime göre koymak istiyorum ama rastgele bir sekmeye giriyorum ve o site otomatik kısayollara ekleniyor sırf bu yüzden silebilirim çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz kaydedebiliyorsunuz. Ama galiba sık kullanılanları otomatik kaydetmesini kapatamıyorsunuz.

Screenshot_4.png

Yeni sekme uzantısı da önermek isterdim ama Firefox bu uzantılara destek sağlamıyor.

Ben yeni sekme sayfalarını çok kullanmadığımdan bilmiyorum. Genellikle yer imlerini ya da Edge'in koleksiyonlar sistemini kullanıyorum. Edge'de aynı Firefox gibi önerilen ve kendi eklediğin diye sunuyor. Ama yanlışım yoksa kendi eklediklerin her zaman önerilenlerin önünde duruyor diye hatırlıyorum.

Ben Edge'in işe yaramaz MSN hizmetini, kapatsanız bile çalıştıran yeni sekme sayfasının kaynak ve CPU tüketiminden dolayı bağlantıdaki uzantıyı kullanıyorum. Uzantının ayarları daha detaylı.

Vivaldi, Brave ve Chrome üzerinde otomatik olarak çok kullanılanlar eklenmiyor. Daha doğrusu bunun için size ayar sunuyorlar. Vivaldi zaten Opera'nın eski geliştiricilerinin tarayıcısı. Bu yüzden Opera'ya aşırı benziyor. Bu tarayıcıların Firefox'a göre avantajı daha hızlı, daha az kaynak tüketmeleridir. Ayrıca hepsinin sayfa çeviri özelliği bulunuyor. Firefox sayfa çeviri özelliğini halen geliştiriyor.

Screenshot_6.png

Screenshot_5.png

Screenshot_7.png

Yeni konular

Geri
Yukarı