Firefox'ta YouTube açtığımda boşluk tuşu çalışmıyor

• Konuyu başlatan Xeaq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 350

Xeaq

Picopat
Daha fazla  
Başka tarayıcılarda da var mı bilmiyorum. Boşluk tuşu ile videoyu durdurup oynatabiliyorum. Fakat video açıkken arama kısmına basıp orada yazı yazmaya çalışırken boşluk tuşu videoyu oynatıp durduruyor, boşluk ile yazı yazamıyorum. YouTube'un ana sayfasındayken de öyle oluyor. Kısacası Youtube‘da boşluk tuşu ile yazmaya çalışırsam boşluk tuşu çalışmıyor. Ayrıca bu sorun sadece youtube‘da mı var bilmiyorum. Bu sorun sadece video izlerken arama kısmına boşluk tuşu içeren bir şey yazdım ve çalışmadağını, sadece boşluk tuşunun yazı yazarken çalışmadığını fark ettim.
Sonra anladım ki bu sadece benim başıma değil, herkesin başına gelmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka tarayıcılarda da var mı bilmiyorum. Boşluk tuşu ile videoyu durdurup oynatabiliyorum. Fakat video açıkken arama kısmına basıp orada yazı yazmaya çalışırken boşluk tuşu videoyu oynatıp durduruyor, boşluk ile yazı yazamıyorum. YouTube'un ana sayfasındayken de öyle oluyor. Kısacası youtube‘da boşluk tuşu ile yazmaya çalışırsam boşluk tuşu çalışmıyor. Ayrıca bu sorun sadece youtube‘da mı var bilmiyorum. Bu sorun sadece video izlerken arama kısmına boşluk tuşu içeren bir şey yazdım ve çalışmadağını, sadece boşluk tuşunun yazı yazarken çalışmadığını fark ettim.
Sonra anladım ki bu sadece benim başıma değil, herkesin başına gelmiş.

Aynı sorunu Firefox ve Basilisk'te yaşıyorum.

Dun aksam bana birdenbire olan su sekilde bir durum var;

Videoya yorum yazma alaninda, bosluk tusu calismamaya basladi. Teknik konuda biriyle mesajlasiyordum, yarim kaldi bu yuzden. (Windows10-Firefox)

Yeni konular

Geri
Yukarı