Firma önerisi

Download / upload altyapına göre değişir, attığım linkten sorgularsın. Fiyat 400 TL. Taahhüt yok.

Altyapıma göre değilir derken? Anlamadım açar mısınız?

Hocam ne diyeyim, ben yaşamadım öyle sorunlar. Sorun yaşadığımda destek kaydıyla çok hızlı şekilde dönüyorlar. Sizin TurkNet ile benimki farklı mı Sadece ping bazen biraz sapıtıyor.

Altyapıma göre değilir derken? Anlamadım açar mısınız?
İşte bağladıkları altyapıya göre alacağın hız değişir. TurkTelekom fiber bağlanıyor demişsin, 100 Mbps download, 20 civarı upload alırsın.

Hocam ne diyeyim, ben yaşamadım öyle sorunlar. Sorun yaşadığımda destek kaydıyla çok hızlı şekilde dönüyorlar. Sizin TurkNet ile benimki farklı mı sadece ping bazen biraz sapıtıyor.

Hocam bilmiyorum ancak ben hiç memnun kalmadım.

Kötü bir deneyim olmuş galiba türk net'in kendi altyapısı var TT. Fiber Demişsiniz ama TT. Fiberde türknet 100mbps veriyor. Ben vdsl kullanıyorum sorun olmadı çok hızlı dönüyorlar.

100/20 TurkNet alacağıma TT'nin kendi paketlerinden alsam?

Kötü bir deneyim olmuş galiba TurkNet'in kendi altyapısı var TT. Fiber demişsiniz ama TT. Fiberde TurkNet 100Mbps veriyor. Ben VDSL kullanıyorum sorun olmadı çok hızlı dönüyorlar.

Bilmiyorum hocam Türk Telekom olması lazım altyapı ancak 1000MBPS'di.

100/20 TurkNet alacağıma TT'nin kendi paketlerinden alsam?
TurkNet altyapının maksimum değerini veriyor zaten. TurkTelekom 100/20 değerini daha ucuza veriyorsa alabilirsin ancak TurkTelekom önermem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…