Five Nights At Freddy's Oyunlarının Özellikleri

Tövbe Allah'ım yarabbim. Ben de diyorum böyle bi' konuyu ne zaman açtım. Anlamam uzun sürdü.
Yerde aynı. İsmine bakmak en son aklıma geldi.

SL Bence o kadarda övülecek bir oyun değil.

Bir zamanlar kendimi onun gizemini çözmeye atamıştım manyak gibi sıralaması 2-1-3-4 diye gidiyordu bak onu bile hatırlıyorum.
87 ısırığını foxy ya da g. Freddy yapmıştı.
Foxy: Ağzı çok uzun o ısırığı yapabilir.
G. Freddy: FNAF 4'te bir Minigame'de robotlar çocuğu g. Freddy'nin ağzına götürüyor oradada bir şey oluyor freddy ağzını kapatıyor.

Hocam dün arkadaşınla FNAF 3 oynuyorduk Phantom freedy dışında hiçbir jumpscareden korkmazdım hocam aniden pat diye bir jumpscare yedik sandalyenden sıçradık

FNAF serisine bir ara bende merak salmıştım 1.oyunu son bölümü geçemiyordum sonra wattpadda FNAF taktiklerini vermişler onu okudum ve yine zor olsa da taktikler işe yarıyor ilgilenen arkadaşlar varsa internete FNAF taktikleri yazmaları yeterli.

Ben FNAF 4'ü bir türlü oynayamadım g** korkusundan çok fena jumpscare veriyor 1-2-3-5 korkutucu değil de 4-6 fena.

Tövbe Allah'ım yarabbim. Ben de diyorum böyle bi' konuyu ne zaman açtım. Anlamam uzun sürdü.
Yerde aynı. İsmine bakmak en son aklıma geldi.
Bruh napıyorsun sen burda :O
87 Isırığı : Mangle, nedeni ise kitaplarda çocukların onu yapboz gibi parçalayıp geri yaptığını ve bundan sinirli olduğunu söylüyor. Isırma olasılığı çok yüksek.
83 Isırığı : FNAF 4 5. Minigame, Fredbear tarafından.
Sıralama : (5-4)-2-1-3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…