FiveM 1-4 arası kişi lazım

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Los vagos çetesinin başına geçmeyi düşünüyoruz 2 kişiyiz 1-4 arası kişi lazım. Gelebilecek varsa Mike Tyson#3089 ekleyebilirler.

Hocam hala GTA 5 oynanıyor mu ya. Bence bunu sabah atmanız daha iyi olur daha çok kişi görürsünüz.

GTA San Andreas bile şu an Türkiye'de 10k oyuncu, Rusya'da 50K'ya yakın oyuncu Online şekilde oynuyor. GTA 5'i düşünemiyorum bile.

@Gfbkeremg GTA Online yılık hasılatı hala birçok yeni çıkmış AA oyundan daha yüksek.

GTA San Andreas bile şu an Türkiye'de 10k oyuncu, Rusya'da 50K'ya yakın oyuncu Online şekilde oynuyor. GTA 5'i düşünemiyorum bile.

Hocam sizde biliyorsunuz insanlarda PES 13'ün bıraktığı etkiyi o etkinin aynısını da GTA SA bıraktı hem sistem istememesi hem de eğlenceli olması güzel bir şey. Benim fikrimce bence artık suyu çıktı ama oynayan insanları asla eleştirmem.
@Gfbkeremg GTA Online yılık hasılatı hala birçok yeni çıkmış AA oyundan daha yüksek.

Hocam o zaten belli +150m satan bir oyun yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…