Çözüldü FiveM Discord eşleştirme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eraaycaan

Decapat
FiveM yüklerken sanırım Discord ile eşleştirmek gerekiyormuş. Bende böyle bir seçenek sunulmuyor. Ya da yüklerken sorulmuyor defalarca silip tekrar yükledim. Şu anda sunuculara giremiyorum whitelist kaydımı görmüyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bendede aynı sorun vardı FiveM i silince düzelmişti FiveM ve Discordu hiç bir belgesi dosyası kalmayacak şekilde temizleyip tekrar kur discordu yönetici olarak çalıştır sonra fivemi yönetici olarak çalıştır sana sadece 1 kere bağlanmak için sorucak geçen sefer yanlışlıkla o ekranı kapatmış olabilirsin.
Bir defa sordu onay verdim tekrar bozuldu anlıyamıyorum artık. S
Sorun çözüldü. Çözüm son yorumda gelen şekilde. Önce FiveM komple kaldırdım regedit dosyaları dahil olmak üzere üzerine aynı şekilde discorduda komple temizleyerek restart atıp tekrar kurdum ve sorun çözüldü geçiçi bir çözüm mü bir fikrim yine de @aytug. 74 sağ ol.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı