FiveM ''missing or invalid Captcha'' hatası

Captcha doğrulamasını geçmeniz gerekiyor.

Aşağıda kırmızı renki bir yazı vardı onu türkçeye çevirdiğimde GTA 5 sahip olan bir Rockstar Games hesabı ile girin gibi bir şey yazıyordu benim GTA 5'im var. Ve catpcha yı doğru bir şekilde doğruladım.
Doğrulama ekranına gelen görselleri tamamlanana kadar doğrusunu seçin ve reCAPTCHA’da istenilen öğeyi seçmeye devam edin, çözülür büyük ihtimal.

15 dkdir deniyorum olmadı.
amk böyle hatanın.PNG

Böyle bir hata alıyorum tam olarak.

Aşağıda kırmızı renki bir yazı vardı onu türkçeye çevirdiğimde GTA 5 sahip olan bir Rockstar Games hesabı ile girin gibi bir şey yazıyordu benim GTA 5'im var. Ve catpcha yı doğru bir şekilde doğruladım.

15 dkdir deniyorum olmadı.

DNS adresi değiştirip çözebilirsiniz.

1-Bilgisayarınızda yer alan “ağ” ikonuna sağ tıklayın. Ardından ağ ve internet ayarları ögesine tıklayıp“bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin” girin.

2-Açılan pencere de hangi internet ağını kullanıyorsan ona sağ tık yapıp özellikler deyin

3-DNS değiştirme alanına girin. Tercihen şu DNS'yi kullanabilirsiniz: 8.8.8.8'ya da 8.8.4.4

DNS adresi değiştirip çözebilirsiniz.

1-Bilgisayarınızda yer alan “ağ” ikonuna sağ tıklayın. Ardından ağ ve internet ayarları ögesine tıklayıp“bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin” girin.

2-Açılan pencere de hangi internet ağını kullanıyorsan ona sağ tık yapıp özellikler deyin.

3-DNS değiştirme alanına girin. Tercihen şu DNS'yi kullanabilirsiniz: 8.8.8.8'ya da 8.8.4.4.

Her ikisini de denedim geçersiz ağ protokolü yazdı.

Arkadaşlar sorunu şöyle çözdüm: Öncelikle Social Club'ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırın ve yeniden indirip yükleyin giriş yapın ama (FiveM'den değil Social Club'tan) giriş başarılı olduktan sonra Social Club'ı kapatmadan FiveM'i çalıştırın. Captcha sormadan giriş yapmış olacaksınız.

Arkadaşlar sorunu şöyle çözdüm: Öncelikle Social Club'ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırın ve yeniden indirip yükleyin giriş yapın ama (FiveM'den değil Social Club'tan) giriş başarılı olduktan sonra Social Club'ı kapatmadan FiveM'i çalıştırın. Captcha sormadan giriş yapmış olacaksınız.

Çok teşekkürler!

Eyvallah bremin.

Geri
Yukarı