FiveM RP server önerisi

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Arkadaş yok mu şöyle düzgün bir FiveM serveri? İki haftadır düzgün bir roleplay serveri arıyorum bulduğum Serverlar'da ise herkes çeteleşmiş, birbirini tarıyor. Saçma saçma olaylar dönüyor bu da can sıkıyor. Şöyle aklı başında yönetim ekibi olan bir server bulamaz mıyım? Dil olsa yabancı Server'da oynarım ama maalesef imkanım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçenlerde bir FiveM roleplay serverine kayıt için discord adreslerine gittim. İlk defa FiveM oynayacaktım. Server yöneticisi benden 100 saat FiveM Roleplay saati istedi. Tamam dedim başka servere gireyim orada da aynı şekilde benden FiveM saati istediler. Yav kardeşim hiçbir sunucu almıyorken nasıl 100 saat FiveM tecrübesine sahip olabilirim yav. Ve sildim oyunu :D

Biraz bütçem olsa aslında kendi sunucumu açabilirim belki. Tek çare o artık :D.
Ben geçenlerde bir FiveM roleplay serverine kayıt için Discord adreslerine gittim. İlk defa FiveM oynayacaktım. Server yöneticisi benden 100 saat FiveM roleplay saati istedi. Tamam dedim başka servere gireyim orada da aynı şekilde benden FiveM saati istediler. Yav kardeşim hiçbir sunucu almıyorken nasıl 100 saat FiveM tecrübesine sahip olabilirim yav. Ve sildim oyunu :D.

Saatin neyine güveniyorlar anlamıyorum yav gardeşim adamın yeterli rol bilgisi var ise zaten işin üstesinden gelebilir.

Geri
Yukarı