FiveM sunucuya giriş sorusu

Alpocan543454

Hectopat
Daha fazla  
FiveM'de bir tane sunucuya girmek istiyorum şu sorunun cevabını bulamadım.

Polis, kaçırılan arkadaşını kurtarma operasyonu yapmak için karakola gitmek istiyor fakat sen yerde hala yaralı bir vaziyettesin, ardından polis seni kolundan çekip kaldırma Emote'u atıyor, sen yürüyemeyeceğini belirtiyorsun ve yürümeni karakola gitmeniz gerektiğini söylüyor. Burada bir kural ihlali var mıdır? Varsa nedir?

Nedir sorunun cevabı?

Bu sorudan önceki soru:

Polis aracıyla karakola doğru giderken önünüze birden bir kamyonet çıktı ve kaza yaptınız, yerde yaralı rp'si yaparken birden bir Van yaklaştı içerisinden elleri silahlı adamlar indi ve polislerden birisini sırtına alıp götürdü. Diğer polis ise silahını çekip ateş ederek kaçan adamların peşinden koşup aracının tekerini patlattı fakat adamlar araçtan inip hızla kaçtılar. Burada bir kural ihlali var mıdır varsa nedir?

Soruları burada sorarsan olası bir destek durumunda sen kendini anlatamazsın, haksız kalırsın. Önerim terimlere biraz daha bakman.

1. soru PG.
2. soru PG.

Sorular çok boktan, ben olsam bu sunucuda rol yapmazdım. Detay bile verilmemiş, 1. soru da polisin yaptığı kural ihlalini mi soruyor bizimkini mi? Gerçi yaptığımız bir kural ihlali yok 1. soruda.

2. soruda polis kaza geçiriyor, aracına kamyonet çarpıyor. Kalkıp etrafa ateş edemez, yaralı rolü yapmak zorunda.

Sence hangi sunucu iyidir ?
Hem SA-MP hem de FiveM hakkında konuşayım. İki platformda da hiç bir türk Roleplay sunucusu iyi değil.

İngilizcem olsa gidip zikko türk sunucularında rol yapmazdım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı