FiveM Video Memory kullanımı çok yüksek

Cnzxr

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:ASUS PRIME B450M-K II İşlemci:Amd Ryzen 3 2200g Ram:Patriot 8gb 3200mhz
Gecen gun FiveM indirdim kasma pek olmuyordu ama gene de biraz dusukluk vardi. Bende FPS paketi attim grafik dussun diye ama daha fazla kasmaya basladigi icin orijinal olanla geri degistim. Ve sacmadir ki video Memory aşırı yuksek kullanimda. Dusuk ayarda bile cozunurlukten render resolutionu bile degistirdim 1280'720 olmasina ragmen bu sekil.
FiveM GTA Online'dan daha berbat duruyor nokta nokta ama gene de aşırı kullanım var boyle bir şey olmamisti ilk indirdiğimde oyle hatırlıyorum.

17050683431605394164480988958396.jpg

Gtaonline.

17050689068068364687195895513819.jpg

Gecen gun FiveM indirdim kasma pek olmuyordu ama gene de biraz dusukluk vardi. Bende FPS paketi attim grafik dussun diye ama daha fazla kasmaya basladigi icin orijinal olanla geri degistim. Ve sacmadir ki video Memory aşırı yuksek kullanimda. Dusuk ayarda bile cozunurlukten render resolutionu bile degistirdim 1280'720 olmasina ragmen bu sekil.
FiveM GTA Online'dan daha berbat duruyor nokta nokta ama gene de aşırı kullanım var boyle bir şey olmamisti ilk indirdiğimde oyle hatırlıyorum.

Eki Görüntüle 2082328

Gtaonline.

Eki Görüntüle 2082338

FiveM yüksek istiyor olabilir 1 GB ekran kartınız kart yükseltmekten başka çareniz yok hocam.

FiveM yüksek istiyor olabilir 1 GB ekran kartınız kart yükseltmekten başka çareniz yok hocam.

Y biliyorum dusuk zatende ilk indirdigimde boyle değildi oyunu fullscreen bile yapamiyorim cok saçma sekilde GTA Online'da nasilsa FiveM'de de oyleydi ayarlayinca bir sileyim yuklensin FiveM data dosyasini düzelecek mi bakayım.

Hocam 1 GB VRAM belleğiniz var gayet normal sayılır.

Iki gorsel sundum ve Online'da bile böyle degilken cozunurlugu arttirinca bile olmuyor bu kadar yuksek ve ilk indirdigmde boyle bir sorun yoktu.

Oyun çok güncelleme aldı ondan da olabilir.
Bilmiyorum pc daha yeni 1 hafta oldu format attim windows yüzünden.Bi dedigimi yapip bakicam

Geri
Yukarı