Fivem'de Server Dosyalarından Bir Yeri Bulmak mümkün mü?

Tripoli

Decapat
Daha fazla  
Rol yaptığım svde Blackmarket'in yeri değişti ve kimse bilmiyor. Server dosyalarından bulma gibi şansımız var mı ?

Konuyu yanlış anlamadıysam; sunucu da rol yapan birisiniz ve blackmarket'i bulmaya çalışıyorsunuz.

Blackmarket ile ilgili ipuçlarını vs. (eğer ki mekan ile ilgili bir fotoğraf varsa) buraya yazarsanız, bilen birisi de varsa bulmanıza yardımcı olacaktır anlamında şey etmiştim.
O yüzden öyle dedim, yanlış anlamış olabilirim.. :)

Konuyu yanlış anlamadıysam; sunucu da rol yapan birisiniz ve blackmarket'i bulmaya çalışıyorsunuz.

Blackmarket ile ilgili ipuçlarını vs. (eğer ki mekan ile ilgili bir fotoğraf varsa) buraya yazarsanız, bilen birisi de varsa bulmanıza yardımcı olacaktır anlamında şey etmiştim.
O yüzden öyle dedim, yanlış anlamış olabilirim.. :)
Hee yok yok herhangi bir yanlış anlaşımla yok lütfen yanlış anlamayın. Bilgi verilmedi. İpucu verilmeyeceği söylendi. O yüzden sizlere verebileceğim bir ipucu bulunmamakta. Herkes yana yakına arıyor.

Başka türlü bir yol var mı bilmiyorum hocam.
O iş de çok sıkıntı bir iş. O yüzden böyle bir yola başvurmayı asla düşünmem. Tatlı tatlı rol çeviririm.

Sunucu doayalarından haritadaki konumları yani x-y-z eksenleri değiştirilerek yapılıyor bu yer değiştirmeler sunucu dosyalarına erişmek için sunucunun vds makinesine erişmeniz lazım ki eğer Developer ve kurucu değilseniz bunu sizinle kimse paylaşmayacaktır diğer türlü imkansız

Geri
Yukarı