Fiyat/Performans kablosuz kulak üstü kulaklık tavsiyesi

MthnTR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar müzik, video vs. şeyler için fiyat/performans bir kablosuz kulak üstü kulaklık arıyordum da. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar müzik, video vs. şeyler için fiyat/performans bir kablosuz kulak üstü kulaklık arıyordum da. Yardımcı olabilir misiniz?

Anker'in kulaklıklarına bakabilirsiniz. Anker Soundcore Vortex kullanıyorum müzik dinlemek, video izlemek için gayet yeterli bence.

Anker'in kulaklıklarına bakabilirsiniz. Anker Soundcore Vortex kullanıyorum müzik dinlemek, video izlemek için gayet yeterli bence.

Cevaplar için teşekkürler, Anker Soundcore'un Q serisi(Q10) Vortex'e göre nasıldır bilginiz var mı?

Cevaplar için teşekkürler, Anker Soundcore'un Q serisi(Q10) Vortex'e göre nasıldır bilginiz var mı?

Q10 Vortex'ten daha iyi diye biliyorum, kullandığım için Vortex'i söyledim. Bana göre Vortex'in tasarımı daha güzel yalnız büyük bir kulaklık ama pedleri vs çok rahat. Q10 incelemelerine bakıp daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ben kullanmadım.

Bende Anker Soundcore Life Q10 var. Ses kalitesi konusunda hiç de fena olmayan bir kulaklık. Yapısı da sağlam kolay kırılabilir bir şey gibi durmuyor ancak büyük bir eksi yönü olarak ağırlığını söyleyebilirim. Çok ağır bir kulaklık. Zamanında fiyatına göre alınabilecek en iyi kulaklıktı ancak şuanki fiyatlarına baktığımda baya zamlandığını gördüm.
Bence bütçeni arttır kulaklığı bir kez al.

Bende Anker Soundcore Life Q10 var. Ses kalitesi konusunda hiç de fena olmayan bir kulaklık. Yapısı da sağlam kolay kırılabilir bir şey gibi durmuyor ancak büyük bir eksi yönü olarak ağırlığını söyleyebilirim. Çok ağır bir kulaklık. Zamanında fiyatına göre alınabilecek en iyi kulaklıktı ancak şu anki fiyatlarına baktığımda bayağı zamlandığını gördüm.
Bence bütçeni arttır kulaklığı bir kez al.

Biraz araştırmadan sonra kulaklığın telefonumdan daha ağır olduğunu öğrendim, bu kulaklığa yakın JBL Tune 510 BT vardı ama onun da ses kalitesi Q10'dan daha daha düşük olduğu, şarjı daha az dayandığı ve kablolu kullanımı olmadığı için almak istemedim, dediğiniz gibi 1 kere alıp sağlam almak daha mantıklı duruyor.

Geri
Yukarı