Fiyat performans termal macun önerisi

Nasıl fark yok hocam?

Arctic Freezer II 360, MSI CoreLiquid 360r ve MSI CoreLiquid D360 ile denedim macunları hocam ve bir fark göremedim. 1-2 dereceyi fark olarak saymıyorum.

Pardon C360 olacak, D360ı daha yeni kullanmaya başladım. MX4 ile kullanıyorum, MX6 bitti.

Arctic Freezer II 360, MSI CoreLiquid 360r ve MSI CoreLiquid D360 ile denedim macunları hocam ve bir fark göremedim. 1-2 dereceyi fark olarak saymıyorum.
Ne 1-2 derecesi, 7-8 derece fark ediyor.

Ne 1-2 derecesi, 7-8 derece fark ediyor.
Hocam MX4 ile MX6 arasında 7-8 C fark olamaz. Arctic bile böyle bir farktan bahsetmiyor ürününü pazarlarken, sadece %20 daha iyi diyor.
Çok yüksek ihtimal sizin RX 470'in üzerindeki MX4 kuruyup performansını yitirmiş ve yeni MX6'yı sürünce size 7-8 C'lik bir fark olarak gözükmüş.
Şu an piyasadaki kendini kanıtlamış tüm termal macunların arasında maksimum bir kaç derece fark vardır. Eğer gerçek bir fark isteniyorsa sıvı metal kullanılır ve 4-5 C'lik bir fark elde edilebilir ama o da uygulaması riskli bir üründür.
Şurada'da görüldüğü gibi MX4 ile MX6 arasındaki fark GPU'lar için sadece 1 C.
Bütçe varsa MX6 daha yeni ve performanslı bir üründür. Ama MX4'te üzmez.

Hayır, önceki sahibi 2 ay önce yeniledim demişti, bende kartı açtığım zaman kuru olmadığını görmüştüm zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…