Fiyat performansa göre Elba X6 kasa alınır mı ?

Bende şu üründen var.
Bu fiyata daha iyisini bulamadım. Yanında 1 tane mavi fanla beraber geliyor. Malzeme kalitesi iyi değil tabii, montajı yaparken de biraz zorlandım.

Sahibinden'de TR Bilgisayar'da Outlet Xigmatek Eden 2, Frontliner; Rampage Spectra, Alaz, Sagitta, Armor, X-Cube; Zalman R1 kasaları önerebilirim. Onun haricinde Sharkoon AM5 ya da Zalman N3 de bakabilirsin.

Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Tavsiyeleriniz üzerine birkaç kasayı filtreme ekledim. Bunlar için ayrıca araştırma yapacağım. Peki neden bu kasayı önermediniz? Benim ilgimi dahili kutu içerisinde 5 adet fan ile gelmesi. 3 adet 120 mm 2 adet 80mm fan mevcut.

Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Tavsiyeleriniz üzerine birkaç kasayı filtreme ekledim. Bunlar için ayrıca araştırma yapacağım. Peki neden bu kasayı önermediniz? Benim ilgimi dahili kutu içerisinde 5 adet fan ile gelmesi. 3 adet 120 mm 2 adet 80mm fan mevcut.
Mesh panel değil. Önden hava akışı olmayacak. Adi plastik kasa gibi duruyor. Malzeme kalitesi açısından bence iyi değil. Yorumlarda eski tip bir kasa olduğu söylenmiş. Ekran kartı montajında problem yaşatabilir. Düzgün sirkülasyon yapamaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı