Fiyat Tavsiyesi - Packardbell EasynoteTk 85

Yukarıdaki arkadaş doğrusunu söylemiş maksimum 500 tl. Bu parayı bilgisayarcı veriyor ise çok iyi. Tabi ekrandaki ölü pikseli farketmezlerse. Çünkü siz her nekadar üzerinde durulacak birşey değil desenizde çoğu insan için hayati önem taşır ekran değiştirme sebebidir bu. Çünkü sürekli her siyah bölgede parlayıp duracak sinir bozucu bir durum. Ben geçenlerde piyasası 500 TL olan bir Acer 11.6 ekran netbook'u 375 tl'ye verdim, sonra gidip 480 TL'ye sattığım cihazın aynısının daha az temizine ama ekranında ölü piksel olmayanına verdim. Açık söylemek gerekirse ben bugüne kadar alacağı bilgisayarda ölü pikseli farkedip aman canım önemli değil boşver diyen birini görmedim. İçini açıp bakıcağız demelerine aldırma zaten ekran kartının çipset tamiri görüp görmediğine bakarlar öyle birşey olmadıysa sorun yok. piksel hatasını görürlerse fiyat 350 tl.

Göze batmıyor ölü piksel, batsa ben zaten değiştirirdim.

Ben en iyisi en yakın zamanda bir resim atayım.

Ki zaten günlük kullanımda hiç fark edilmiyor, ancak 30-40 cm gibi dibine kadar girerse.

Sizi rahatsız edip etmemesinin onları tatmin edeceğini sanmıyorum. Fark edilir biçimde olursa ki ekran değişimine kadar gider ve fiyatı aşağı çeker.

Yeni konular

Geri
Yukarı