Fiziksel olarak küçük durmak

Merhaba arkadaşlar nasıl anlatacağımı bilemiyorum fakat. Ben 17 yaşındayım. Bu temmuz 18 olacak ama çok küçük gösteriyorum. Benden 1 yaş büyük olan konuştuğum kız küçük durduğum için konuşmayı kesme kararı aldı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Gerçekten şu an çok üzgünüm testeronumu en hızlı nasıl arttırabilirim?

Hocam ben 18'e yeni girdim ve yüzümden ötürü fazlasıyla büyük gösteriyorum hatta bir ara sokakta bir asker abimiz tarafından kimlik kontrol yapılmıştı asker kaçağı sanmıştı :D Çoğu yerde arkadaşlarım tarafından dalga geçiliyorum büyük gösterdiğim için. Yani anlayacağınız böyle şeylere üzülmeyin büyük göstermekte sandığınız gibi iyi bir şey değil.

Hocam ben 18'e yeni girdim ve yüzümden ötürü fazlasıyla büyük gösteriyorum hatta bir ara sokakta bir asker abimiz tarafından kimlik kontrol yapılmıştı asker kaçağı sanmıştı :D çoğu yerde arkadaşlarım tarafından dalga geçiliyorum büyük gösterdiğim için. Yani anlayacağınız böyle şeylere üzülmeyin büyük göstermekte sandığınız gibi iyi bir şey değil.

Amacım büyük göstermek değil zaten. Amacım yaşım gibi göstermek.

Yeni konular

Geri
Yukarı