FL Studio 20 kulaklığa ses vermiyor

MegaZland

Hectopat
Daha fazla  
FL Studio 20'de ses ayarlarında bi değişiklik yapınca kulaklıktan ses gelmemeye başladı ama çıkarttığımda hoparlörden gayet iyi ses geliyor. Sadece FL Studio'da değil tüm sesleri kulaklığa vermiyor. Bilgisayarı sıfırladım, ayarları sıfırladım hala aynı. Kulaklığı telefonda denedim sağlam çalışıyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Asio4All çalışıyor olabilir. Kendisi bir ses kartı simulatörü sanırsam. Gecikmeyi engellemek üzere kullanıyorum ben amfilerde. Eğer o açılıyorsa FL studio ile beraber, Asio4All rogramının sağ alttaki simgesinden ayarlarına girip kulaklık çıkışını da aktif etmelisiniz. Bir diğer çözüm ise FL studionun ses ayarlarından çıkışı Asio4All dan başka bir seçenek yapmaktır. Umarım işe yarar. 😊

Asio4All çalışıyor olabilir. Kendisi bir ses kartı simulatörü sanırsam. Gecikmeyi engellemek üzere kullanıyorum ben amfilerde. Eğer o açılıyorsa FL studio ile beraber, Asio4All rogramının sağ alttaki simgesinden ayarlarına girip kulaklık çıkışını da aktif etmelisiniz. Bir diğer çözüm ise FL studionun ses ayarlarından çıkışı Asio4All dan başka bir seçenek yapmaktır. Umarım işe yarar. 😊
maalesef olmadı
Sadece FL Studio'da değil tüm sesleri kulaklığa vermiyor.

Aslında genel olarak bilgisayarlardaki ses kartları Asio4All devrede olsa bile kulaklık takılı ise bunu algılayarak kulaklıktan, değilse hoparlörden ses verir. Asio panelinde de kulaklık ve hoparlör için ayrı ayar yok, en azından bende öyle (Fl Studio ve Asio aynı anda açıksa Fl Studio dışında ses çıkışı alamamak normaldir). Eğer Fl Studio kapalıyken başka bir yerden kulaklıktan ses çıkışı alamıyorsanız ses kartınızın kendi sürücü paneline bakmalısınız bence, orada bununla ilgili bir ayar olabilir. Yoksa ses kartında ya da jack girişinde donanımsal bir problem olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı