Çözüldü Oyun kurulumunu iki USB belleğe ayırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gokboris

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, elimde bir oyunun Setup'ı var ama bilgisayarımda yer olmadığı için oyunu kuramıyorum. Elimde 2 tane flash bellek var bu flash bellekleri CD gibi yapabilir miyim? Yani disk 1 disk 2 gibi umarım anlatabilmişimdir, şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Olur ama biraz oyunda donma ve kasma gecıkme vesaire gibi şeyler olabilir.
Oyunu USB belleğe kurmaktan bahsetmiyor. Konuyu tekrar okuyunuz. kaldı ki bir oyunun dosyaalrı farklı sürücülere dağıtılamaz.

Oyun kurulumunu ikiye bölmek kolay bir işlem değil. Ben zamanında 2 CD oyunları tek CD yapardım, senin yapmaya çalıştığının tam tersi. Bunun için oyunun MSI kurulum dosyasını düzenlerdik. Bazen de özel oluşturulmuş kurulum dosyaları kullanırdık.

Kurulumun tipine bağlı olarak belki yapılabilir, imkansız değil ama meşakkatli. Senin de özel kurulum dosyası yapman gerekebilir.
Evet aslında oyununu yeterli yer varsa flash'ına kurabilirsin. Ama açılacağına garanti vermem ama ben CD'ye bikeresinde bayağı bir oyun yükledim ve açtığım anda açıldı.

Olur ama biraz oyunda donma ve kasma gecıkme vesaire gibi şeyler olabilir.
Oyunu USB belleğe kurmaktan bahsetmiyor. Konuyu tekrar okuyunuz. kaldı ki bir oyunun dosyaalrı farklı sürücülere dağıtılamaz.

Oyun kurulumunu ikiye bölmek kolay bir işlem değil. Ben zamanında 2 CD oyunları tek CD yapardım, senin yapmaya çalıştığının tam tersi. Bunun için oyunun MSI kurulum dosyasını düzenlerdik. Bazen de özel oluşturulmuş kurulum dosyaları kullanırdık.

Kurulumun tipine bağlı olarak belki yapılabilir, imkansız değil ama meşakkatli. Senin de özel kurulum dosyası yapman gerekebilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı