Flash Bellek Biçimlendirme Sorunu

Addons

Centipat
Flash belleğimi taktığımda biçimlendirme istiyor biçimlendire bastıktan 5-10 dk sonra biçimlendirilenmedi hatasını alıyorum ne yapabilirim?

Flash belleğimi kullanamıyorum (biçimlendiremediğim için) ama diğer flash belleğimi taktığımda öyle soruna rastlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Flash belleğimi taktığımda biçimlendirme istiyor biçimlendire bastıktan 5-10 dk sonra biçimlendirilenmedi hatasını alıyorum ne yapabilirim?

Flash belleğimi kullanamıyorum (biçimlendiremediğim için) ama diğer flash belleğimi taktığımda öyle soruna rastlamadım.
Muhtemelen bozulmuştur. Ayrıca flash belleği başka bir cihazda denediniz mi? Telefonunuzun OTG desteği varsa birde telefondan biçimlendirmeyi deneyin.

Kardeşim aynı hatayı bende en az 3, 4 flash bellekte aldım bunun çözümü yok flash bellek kendini kilitliyor uğraşma boşuna hiçbir sitede yazmıyor çözümü nedeni bende bilişim öğretmenime sordum oda bana kendini kilitlediğini çözümünün olmadığını söyledi uğraşma yani. :(

Galiba bozulmuş. Bir daha ki sefere flaş belleği hort diye çıkarmayın, ilk önce flash belleğe sağ tıklayıp "bu diski çıkar" seçeneğine tıklayın ve çıkartın.

Kardeşim aynı hatayı bende en az 3, 4 flash bellekte aldım bunun çözümü yok flash bellek kendini kilitliyor uğraşma boşuna hiçbir sitede yazmıyor çözümü nedeni bende bilişim öğretmenime sordum oda bana kendini kilitlediğini çözümünün olmadığını söyledi uğraşma yani. :(
evet kilitlenmiş yazmaya korumalı olduğunu söylüyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı