Flash Bellek gözükmüyor

ReyuM

Hectopat
Bendeki flash bellekte takınca 1 saniyeden az bir süre içinde orada gözüküp yok oluyor. Nedeni sizce nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Bilgisayar>Yönet>Disk Yöneticisi kısmında Disk 1 yahut Disk 2 adlı kısmın yanında Siyah renkte bellek boyutu yazmaktadır. Sağ tıklayıp Yeni Basit Birim Diyerek Erişim sağlayabileceksiniz

Öncelikle merhaba. Bilgisayar>Yönet>Disk Yöneticisi kısmında Disk 1 yahut Disk 2 adlı kısmın yanında Siyah renkte bellek boyutu yazmaktadır. Sağ tıklayıp Yeni Basit Birim Diyerek Erişim sağlayabileceksiniz

Deniyeceğim şu anda evde değilimde
Reis bende full mavi

Reis bende full mavi

Disk 0 Disk1 medya yok birde ROM var CD

Son düzenleme:

Reis bende full mavi

Disk 0 Disk1 medya yok birde ROM var CD
Bildiğim kadarıyla belleğin formatının farklı olmasıyla alakalı diye biliyorum. Eğer yapabilirseniz o birkaç saniye içinde hızlı olup sağ tık > Biçimlendir yapabilirseniz belki FAT32 de düzelebilir .
Eğer olmuyorsada üzgünüm başka bir çözüm yolu bilmiyorum

Bildiğim kadarıyla belleğin formatının farklı olmasıyla alakalı diye biliyorum. Eğer yapabilirseniz o birkaç saniye içinde hızlı olup sağ tık > biçimlendir yapabilirseniz belki FAT32'de düzelebilir.
Eğer olmuyorsada üzgünüm başka bir çözüm yolu bilmiyorum.

Biraz geç oldu fakat 2 flash belleğin 1 tanesi kendi kendine düzeldi galiba :D taktığım gibi çalıştı ama diğerini kurtaramadım sağ olun önemli bilgi olan flash belleği kurtardık :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı