Çözüldü Flash bellek ile format nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rip Van Winkle

Decapat
Yer
Saint Denis
Selam, flash bellek ile format atmak istiyorum fakat çok fikrim yok nasıl atabileceğim hakkında. YouTube videolarına baktım fakat genelde farklı Windows sürümleri yüklüyorlar. Benim bilgisayarım Windows 10 ve değiştirmek istemiyorum fakat format atacağım. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Çözüm
USB bellek ile Windows kurmak için bu videomuzu izleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
USB bellek ile Windows kurmak için bu videomuzu izleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Selam, flash bellek ile format atmak istiyorum fakat çok fikrim yok nasıl atabileceğim hakkında. YouTube videolarına baktım fakat genelde farklı Windows sürümleri yüklüyorlar. Benim bilgisayarım Windows 10 ve değiştirmek istemiyorum fakat format atacağım. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Dikkat etmen gereken nokta kurulum tamamlandıktan sonra yeniden başlatman gerekecek o zaman flaşı çıkarman lazım yoksa sonsuz döngüye girer bilgisayar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla da flash bellek ile atmak zorunda değilsin. Ayarlardan bu bilgisayarı sıfırla dersen de bütün her şeyi silersin..

Artı -1 Eksi
Dikkat etmen gereken nokta kurulum tamamlandıktan sonra yeniden başlatman gerekecek o zaman flaşı çıkarman lazım yoksa sonsuz döngüye girer bilgisayar.
Yanlış rehberle yaparsanız böyle olur. Boot menüden USB seçerseniz böyle bir sorun olmaz...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı