Flash Bellek'teki ISO dosyasına USB sürücüsü entegre etmek

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Benim mouse ve klavyem kurulum sırasında çalışmıyor. Bende MSI Smart Tool'dan entegre etmeyi denedim. Hata verdi. Başka bir programla aktaramaz mıyız? 1 2.0 2 tane de 3.0 portu var ve internette sadece USB 3.0 Driver'i var. Otomatik olarak entegre eden bir program lazım. Şimdiden teşekkürler.

Windows 7 kurmaya çalışıyorsunuz sanırım. Smar Tool Windows 7 ISO dosyasına otomatik olarak onları ekliyor ben devamlı onunla kuruyorum.

Windows 7 kurmaya çalışıyorsunuz sanırım. Smar Tool Windows 7 ISO dosyasına otomatik olarak onları ekliyor ben devamlı onunla kuruyorum.
Windows Smart Tool mu? Lütfen programın linkini atar mısınız?

Laptop kullanıyorum ve sadece MSI ve Gigabyte olmadığını biliyorum
NTLite da kullanabilirsiniz.

Tabi tavsiyem Windows 7 gib boş işlerle uğraşmak yerine 8.1 ya da Windows 10 kurmanız.
Hocam kullanımı ile ilgili bir rehber var mı?

NTLite'da kullanabilirsiniz.

Tabi tavsiyem Windows 7 gib boş işlerle uğraşmak yerine 8.1 ya da Windows 10 kurmanız.

Benim kullandığım Siemens S7 PLC programı sadece Windows 7 Ultimate'te hatasız çalışıyor.

O yüzden mecburum.

Benim kullandığım Siemens S7 PLC programı sadece Windows 7 Ultimate'te hatasız çalışıyor.

O yüzden mecburum.

Ben de RAM sıkıntısından dolayı kullanıyorum 1.5GB'lık RAM farkı ister istemez üzüyor.

NTLite da kullanabilirsiniz.

Haklısınız. Fakat eski PC' lerde Windows 7 gerçekten hızlı. PC Windows 8.1/10 kurduğumda çıldırıyordu. Windows 7 eski PC' lerde ilaç. Ama Windows 7' nin miadı doldu. Tavsiyem eğer RAM 2GB+Sadece HDD ise Windows 7, 4GB RAM+HDD ile Windows 8.1, 8GB RAM+SSD ile Windows 10.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…