Flash disk araba teybinde şarkıları okumuyor

Kirmizi Rias

Hectopat
Yer
School
Daha fazla  
Şarkıları bilgisayardan linkini kopyalayıp herhangi bir MP3 dönüştürücü sitesinden indirip flash diske atınca şarkılar arabada çalışıyor fakat telefondan "myt müzik" ile doğrudan telefona indirdiğim şarkıların hiçbiri USB'de çalışmıyor. Farklı farklı bir sürü Mobile MP3 indirme uygulamalarından denedim sonuç değişmiyor. Neden böyle oluyor bir çözümü var mı?

Flash bellek FAT32 mi NTFS midir?

Şarkıları bilgisayardan linkini kopyalayıp herhangi bir MP3 dönüştürücü sitesinden indirip flash diske atınca şarkılar arabada çalışıyor fakat telefondan "myt müzik" ile doğrudan telefona indirdiğim şarkıların hiçbiri USB'de çalışmıyor. Farklı farklı bir sürü Mobile MP3 indirme uygulamalarından denedim sonuç değişmiyor. Neden böyle oluyor bir çözümü var mı?

Uygulamalar genelde M4A uzantılı indiriyor. MP3 çevirip deneyin.

biçimle alakalı olsa pc'den indirdiği şarkıları da görmemesi gerek uzantılarla alakalı olduğunu düşünüyorum sorunun.
Vallahi hocam 3 yıl falan oldu dedeme flash bellek verdim , Arabada dinlemesi için. Çalışmadı sonra internetten değil bir programdan yapmıştım ama yine sıkıntı çıktı NTFS'yi FAT32 yaptığımda düzelmişti.

Geri
Yukarı