Flash Diske Dosya Atma Sorunu

Player01

Kilopat
Merhaba,

Yani sırf şu konuya cevap bulabilmek için üye oldum. Daha önceden burayı takip ettiğim için ancak sorunum burda çözülür diye düşündüm :)

USB girişli belleğe dosya atarken bir yerde takılıp kalıyordu. Yani atıyo gibi görünüyo fakat yüklenme seviyesi olduğu gibi kalıyo ve sistem belleği görmüyodu. Yada içindeki örneğin bir filmi açtığınızda aynı şekilde film yarıda kalıyor, yani bir süre sonra diski görmüyordu. Başka PC'lerde de aynı sorunla karşılaşıyodum. Ben de artık bu diskin ömrü bitmiştir diyerekten uzuuun süre sonra yeni bir tane aldım. Fakat yenisinde de aynı sorunla karşılaşıyorum. Ve NTFS dosya sistemini kullanıyorum diğeri çok yavaş. Dosya sisteminde sorun varsa eskiden niye sorun çıkmıyodu? Ayrıca benim sistemde de sorun olamaz çünkü şu an başka bilgisayar kullanıyorum.

Neyse hiçbir yerde de çözüm bulamadım iyice psychopata bağladım yardımlarınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı