FlightAware ADS-B alınmalı mı?

Spotter

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
fotografcı
Flight Aware ADS-B bildiğiniz gibi havadaki uçakları takip etmek için ufak bir cihaz ve ücretsiz sağlanıyor. Sizce almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her başvuran alamıyor. Ben yaklaşık 1 sene önce başvurdum fakat konumumdan dolayı göndermediler. Konumuzda radar konusunda bir eksiklik yoksa, göndermiyorlar.

Her başvuran alamıyor. Ben yaklaşık 1 sene önce başvurdum fakat konumumdan dolayı göndermediler. Konumuzda radar konusunda bir eksiklik yoksa, göndermiyorlar.
Konumum Marmaris. Dalaman ve Bodrum için verebilirler.
Başvuruda bulundum. Eğer bir haber gelir ise detayları paylaşacağım. @Asım Demir
@painkiller @Jira

Son düzenleme:
@Spotter bilgilendirirsen sevinirim cidden dostum. Eğer o bölge için kabul alırsan ben de Fethiye üzerinden gösteririm lokasyonu @Asım Demir sen İstanbul üzerinden mi gösterip red almıştın acaba? Ona göre İstanbul'u hiç karıştırmayayım çünkü

Oraya yakın olmak ne mümkün İstanbul'da bile değil orası Ben Ataşehir civarıdayım.
Hocam İzmir'de o kadar çok başvuran var ki, İzmir'in en uç köşesinden bile başvursanız kabul edilmiyorsunuz maalesef. Bu arada, onu evinde koymak zararlı değil mi? O cihaz da radyasyon yayıyor sonuçta, değil mi? Ben şahsen ilk düşünmüştüm, ancak reddedilince tekrardan başvurmadım başka bir lokasyondan. Bu arada moderatör değil misiniz artık? @painkiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…