Flo ayakkabı güvenilir midir?

Flo'daki bütün ürünler orijinaldir.
Ayrıca aynı ayakkabı Boyner'de daha ucuz

Büyük mağazalar zincirlerinde satılan marka ürünler orijinaldir. Ancak şahsen alacağım ürünün kendi satış mağaza shopundan alma taraftarıyım. Taşoron aracı şirket vb marketler bir yere kadar bir yelpaze de, olabiliyorlar. Sonuçta toptan alıp, sürümden kazanç elde etme mantığında çalışmıyorlar mı? Bence yerinden alınmalı orijinal pahalı ayakkabı vb ürünler vs saygılarımla.

Hayır yanlış anladınız ben şikayet var a baktım oradaki konular aklımı karıştırdı.

Tamam hocam sorun değil bende şaka yapıyorsunuz sandım ilk ama neyse şikayet olması normaldir, alışveriş yapan milyonlarca insan var, arada bir şikayet çıkması normal ve çoğuda gereksiz şikayet zaten. Sırf mesaj atmak için bile şikayet atan çoğu insan gördüm, o tarz yerlere boşuna zaman ayırmayın, güvenilir bir firma alışveriş yapılır. Sağ olsun halkımız olur olmaz her şeye şikayet atıyor, suya bile şikayet gelmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…