Çözüldü Flo mağazasından alınan ayakkabının dikişinin atması değişim sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KeremTw

Hectopat
Daha fazla  
5 gün önce flodan Nike court vision almıştım. Bugün basketbol sahasından döndüğümde topukla üstü tutan dikişlerden birinin attığını gördüm. Yarında ilk iş olarak iade ya da değişim yapmalarını isteyeceğim(kutu ve fişi duruyor).Şikayetvar yorumlarında flonun başka ayakkabılara kullanıcı hatası deyip iade yapmadıklarını gördüm. Ben de aynı durumu yaşar mıyım diye korkuyorum.

IMG-20221028-WA0011.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
İplemeyebilirler. O mağazanın ayakkabılarını çok getirip götürdüm kendi aracım ile nakliyesini yaptım yani buradan ayakkabı almayın o kadar diyeyim.

İplemeyebilirler. O mağazanın ayakkabılarını çok getirip götürdüm kendi aracım ile nakliyesini yaptım yani buradan ayakkabı almayın o kadar diyeyim.
"Satıcısı FLO olan ürünler için, faturalama tarihi itibariyle 30 gün içerisine iade, 60 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz." kendileri bunu yazdıkları halde daha 1 hafta bile olmamış üründe iplemezlerse mahkeme yolunda iyi günler dilerim onlara.

Geri
Yukarı