Fly Game 4 kasa iyi midir?

Bütçe
1100 tl
Üstte radyator delikleri 10 cm genişliğinde mi ben mi yanlış goruyorum.
Üst kısmı bu şekilde.

merhaba hayırlı olsun ürünü almayı düşünüyorum fakat aklımda şöyle bi soru işareti var acaba üst tarafa 240mm lik sıvı soğutucumu takabilirmiyim ve rica etsem o kısmın ölçüsünü verebilirmisiniz bir kaç da fotoğrafını atabilirseniz çok sevinirim.
merhaba bende sıvı soğutucu almayı düşünüyorum hangi modeli aldınız kasaya uydu mu ya da kasayı sipariş ettiniz mi ?

Dosya Ekleri

• IMG_20230823_234826.jpg
    IMG_20230823_234826.jpg
    198,1 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Üst kısmı bu şekilde.

Merhaba bende sıvı soğutucu almayı düşünüyorum hangi modeli aldınız kasaya uydu mu ya da kasayı sipariş ettiniz mi?

Hocam henüz kasayı almadım ama şu an kullandigim ve kasaya takacagım sogutucu Game Booster titan sogutucusu İtopya'dan aldım tavsiye de ederim memnun kaldım işlemcim en yüksek 56 dereceye çıktı RDR2 gibi agir bir oyunda bile 45 derecelerde calisiyor islemcim R5 5600X.

Hocam henüz kasayı almadım ama şu an kullandigim ve kasaya takacagım sogutucu Game Booster titan sogutucusu İtopya'dan aldım tavsiye de ederim memnun kaldım işlemcim en yüksek 56 dereceye çıktı RDR2 gibi agir bir oyunda bile 45 derecelerde calisiyor islemcim R5 5600X.
teşekkürler bende aynı işlemciyi alacağım

Geri
Yukarı