FM 2019 Sonbahar İndirimlerinde indirime girer mi?

Uranhay

Kilopat
Süper Moderatör
Yer
Türkiye
Arkadaşlar Football Manager 2019 sonbahar indiriminde indirime girer mi? Ayrı bir soru olarak, birkaç kişi DurmaPlay'dan almamı söyledi fakat Steam'da 179 TL olan bir oyunun orada 35 TL'ye satılması beni oldukça şüphelendirdi. Sizce DurmaPlay'dan alınır mı? İki soruyu da cevaplarsanız sevinirim. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
FM 2020 yeni çıkmışken 2019'un bu kadar ucuza satılması gayet normal. Teknosa'da da 39 TL. Hepsiburada'da 69 TL. Steam dışındaki siteler kodları ellerinden çıkarmak için bu kadar uygun fiyata verebiliyorlar. Şüphelenecek bir şey yok.

Her sene FM alan biri olarak eğer sahip olduğunuz oyunu başkasına verebilme gibi bir şey olsaydı size verirdim 2019'u. 2020'yi yeni aldım çünkü :)

FM 2020 yeni çıkmışken 2019'un bu kadar ucuza satılması gayet normal. Teknosa'da da 39 TL. Hepsiburada'da 69 TL. Steam dışındaki siteler kodları ellerinden çıkarmak için bu kadar uygun fiyata verebiliyorlar. Şüphelenecek bir şey yok.

Her sene FM alan biri olarak eğer sahip olduğunuz oyunu başkasına verebilme gibi bir şey olsaydı size verirdim 2019'u. 2020'yi yeni aldım çünkü :)
Sizce hangi siteden almalıyım ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı