FM 2022 oyununda kazanamıyorum

Bana kısa ve net bir bilgi verilse transfer sezonunu bekleyeceğim takımı komple yenileyeceğim ama hangi özellikli oyuncuları alıp hangi taktiği yapmam gerektiğini anlayamıyorum işte 😔

Bu bilgi benim için faydalı oldu en azından transfer sezonunda dediğiniz taktiğe göre özellikleri uygun olan oyuncuları alırım ( anladığım kadarıyla artık) daha sonra yavaştan kendi taktiğimi kurmaya çalışırım teşekkürler.

Bu arada FM22'nin en buglu taktiği gegenpress'tir eğer taktiği Gegenpress'e iyi uyum ederseniz gol rekorları vs. kırıyorsunuz ama zevk almak istiyorum diyorsanız taktiğinizi oluşturun kendiniz.

Bu arada FM22'nin en buglu taktiği gegenpress'tir eğer taktiği Gegenpress'e iyi uyum ederseniz gol rekorları vs. kırıyorsunuz ama zevk almak istiyorum diyorsanız taktiğinizi oluşturun kendiniz.

Kendiniz de hazır taktik kullananlar oyunu silsin dediniz en mantıklısı bence hazır taktik kullanmayıp zevk almaya bakmak :)

Taktiğinize göre oyuncu almanız gerekmekte mesela stoperlerinizin biri pasör ise pas gücü yüksek oyuncuları almalısınız böyle böyle oyunun mantığını anlamanız gerek.

Anlamaya çalışacağım oyunu teşekkürler inşallah zevk alabilirim.

Geri
Yukarı