FM 24 için kulüp önerisi

massiV

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600x GTX1660 16GB 2660Mhz B450M-S2H
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. FM 24'e yeni başlayacağım daha önce FM serisini hiç oynamadım. Netflix'im varken telefondan oynayayım diyorum. Çok zorlamayacak ama aynı zamanda da oyunu öğretebilecek bir kulüp önerisi alabilir miyim? Ayrıca sadece 5 ülke seçtiriyor oyunda bunu artırmanın yolu yok mudur?

Merhaba arkadaşlar. FM 24'e yeni başlayacağım daha önce FM serisini hiç oynamadım. Netflix'im varken telefondan oynayayım diyorum. Çok zorlamayacak ama aynı zamanda da oyunu öğretebilecek bir kulüp önerisi alabilir miyim? Ayrıca sadece 5 ülke seçtiriyor oyunda bunu artırmanın yolu yok mudur?
Oyunun uzmanı geldi. Ülke sayısını arttıramazsınız. Önerim Türkiye varsa İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya seçmeniz. Türkiye dışı oynayacaksanız onun yerine Fransa alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu linktekileri mutlaka kurun oyun zevkinizi katlar.
4 büyüklerden sevdiğiniz bir takımla başlabilirsiniz.
FM24 Mobile Wonderkids - Complete List
Yukarıdaki linkten yüksek potansiyelli oyuncuları öğrenebilirsiniz.

Takım olarak Alt ligten zirveye öneririm. Ben bu şekilde zordan başlayarak daha kolay oyunu benimsedim. Beşiktaşı Fikret Orman zamanındaki haline çevirmek şuan için güzel bir meydan okuma gibi. Kendim şuan bu kariyeri yapıyorum. Onun haricinde Lacazette'li Lyon'da şuan kötü günler geçiriyor, keyif verebilir bir deneyin derim.

Takım olarak Alt ligten zirveye öneririm. Ben bu şekilde zordan başlayarak daha kolay oyunu benimsedim. Beşiktaşı Fikret Orman zamanındaki haline çevirmek şuan için güzel bir meydan okuma gibi. Kendim şuan bu kariyeri yapıyorum. Onun haricinde Lacazette'li Lyon'da şuan kötü günler geçiriyor, keyif verebilir bir deneyin derim.
Dostum ilk defa oynayan birisi ligde sonuncu olur böyle :D Öğrenmesi için ligin favorileriyle oynaması lazım.

Oyunun uzmanı geldi. Ülke sayısını arttıramazsınız. Önerim Türkiye varsa İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya seçmeniz. Türkiye dışı oynayacaksanız onun yerine Fransa alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu linktekileri mutlaka kurun oyun zevkinizi katlar.
4 büyüklerden sevdiğiniz bir takımla başlabilirsiniz.
FM24 Mobile Wonderkids - Complete List
Yukarıdaki linkten yüksek potansiyelli oyuncuları öğrenebilirsiniz.

Önerileriniz için teşekkürler. Bahsettiğiniz modlar iPhone üzerinden kurulabiliyor mu? iOS genelde kapalı oluyor bu tip modlara.

Olur sanırım. Dataya erişiminiz var mı bakın bir indirmeden önce. İnternetten ZArchiver indirip bakın veya muadili.

Maalesef hocam. Dosyaları kurcalamama izin vermiyor sistem. Modları kurmadan oynamak zevkli olur mu sizce?

Maalesef hocam. Dosyaları kurcalamama izin vermiyor sistem. Modları kurmadan oynamak zevkli olur mu sizce?
Forma zaten oyunda gözükmüyor. Face de orijinal oyunda 200MB'lik de olsa var. Logolar da varsa sıkıntı yok zevkiniz azalmaz.

@massiV dostum bu arada bilgisayarın iyi ise bilgisayardan Bluestacks ile de oynayabilirsin. Ben öyle oynuyorum. Hem yamaları da kurabilirsin.

Son düzenleme:
Dostum ilk defa oynayan birisi ligde sonuncu olur böyle :D Öğrenmesi için ligin favorileriyle oynaması lazım.
Zoru görürse ne yapması gerektiğini bilir. Dediğim gibi şu oyuna 2016'da sıfır bilgi ile başladım. Memleket aşkıyla Artvin Hopaspor'u aldım. Teknik ekipte bir çok eksik vardı personel almayı birilierinin işlerini yapmayı öğrendim. Sadece antrenmanlarda takım kaynaşması ve sosyal etkinlikleri ben veriyordum. Ek olarak bireysel antrenmanları da tabiki. Şuan Hopaspor kariyerim çok iyi 4 lig 4 ziraat 3 süper kupa ile yoluma devam ediyorum. Takımımda 38 yaşındaki Neymar süper ligte sezonun oyuncusu hemde yürüdüğü yerde bunu başarıyor. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı