Çözüldü FM21 Taraftar Gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

dionysus22

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, FM 21 oynarken karşılaştığım bir husus hakkında birkaç kelam etmek istiyorum. Oyunumda taraftarlar gözükmüyor. Laptopum vasat olduğu için çok düşük grafik kalitesi ile oynuyorum. Acaba bu yüzden mi oluyor? FM20'de düşük grafik kalitesi ile oynamama rağmen taraftarlar gözüküyordu. Bir bilginiz varsa, paylaşırsanız çok memnun olurum.

Çözüm
Çok düşük ayarlara aldığınız için muhtemelen taraftarları da kapatmış. Grafik ayarlarında onları tek tek seçebiliyorsunuz, ayarlardan grafik ayarlarını biraz kurcalayın fark edersiniz.
Yani oyunu bende tam bilmiyorum duydum bir kere oynamıştım muhtemelen grafik düşükte olduğundandır grafik bölümünde seyirci bölümü kapalı mı acaba ?

Çok düşük ayarlara aldığınız için muhtemelen taraftarları da kapatmış. Grafik ayarlarında onları tek tek seçebiliyorsunuz, ayarlardan grafik ayarlarını biraz kurcalayın fark edersiniz.

Çözüm

Eski serileri çok oynardım bu 21'in ayarlar biraz değişik gözüktü gözüme 🤣 Dediğiniz gibi yaptım düzeldi, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı