FM22 alınır mı?

messimuco

Picopat
Ekran kartı
Gt730
Football Manager 199₺ gibi bir fiyata düşmüş almak istiyorum ama FM23 çıkacak diye boyle bir indirim olduğunu düşünüyorum. Biraz da sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Football Manager 2023 fiyatı en az 500 lira olacak. Gamepass'e gelir mi bilmiyorum ama Football Manager 2022 alıp transfer güncellemesi yapabilirsiniz. Atölyesinde transfer güncellemeleri paylaşılıyor. Abone olarak direkt kurabiliyorsunuz.

Football Manager 2023 fiyatı en az 500 lira olacak. Game Pass'e gelir mi bilmiyorum ama Football Manager 2022 alıp transfer güncellemesi yapabilirsiniz. Atölyesinde transfer güncellemeleri paylaşılıyor. Abone olarak direkt kurabiliyorsunuz.

Cok iyiymiş teşekkür ederim peki in Game editör ne işe yarıyor.

@messimuco Oyunda kendiniz değişiklik yapabiliyorsunuz. Oyuna başlamadan önce transferler, kulüp borçları, paraları vs. her türlü bilgiye erişebilir ve bunları değiştirebilirsiniz. Hile gibi düşünün. 🙂

Cok iyiymiş teşekkür ederim peki in Game editör ne işe yarıyor.

Öncelikle kaçırmadan alın sonuna kadar hak eden bir fiyata sahip Game editör ise oyun içi düzenleme yapmanıza yarar nedir bu düzenlemeler örneğin transfer bütçesini değiştirebilirsiniz, oyuncunun özelliklerini değiştirebilirsiniz vs. vs. Yani aşırıya kaçmadığınız sürece bence Game editör oyunu tatlandırıyor.

Öncelikle kaçırmadan alın sonuna kadar hak eden bir fiyata sahip Game editör ise oyun içi düzenleme yapmanıza yarar nedir bu düzenlemeler örneğin transfer bütçesini değiştirebilirsiniz, oyuncunun özelliklerini değiştirebilirsiniz vs. vs. Yani aşırıya kaçmadığınız sürece bence Game editör oyunu tatlandırıyor.

Peki alınmalı mi sizce o indirimde değil ama sonrasinda da alınabilir gibi duruyor.

Peki alınmalı mi sizce o indirimde değil ama sonrasinda da alınabilir gibi duruyor.

FM23'ün daha çıkış tarihi bile belli değil Türkiye şartlarındada 500-600 TL arasında çıkacağını ön görürsek FM22 alınabilir zaten transfer yamasıyla beraber 10 numara oluyor yani bence alın.

Geri
Yukarı