FN Tuşu Nasıl İptal Edilir?

Serkan61

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
Laptop da Mount and Blade oynuyorum, F tuşlarıyla ordumu kontrol etmem gerekiyor. Ama FN tuşuna basmam gerekiyor, FN tuşuna basmadan veya iptal ederek direkt F tuşlarını kullanabilir miyim?

Laptop da Mount and Blade oynuyorum, F tuşlarıyla ordumu kontrol etmem gerekiyor. Ama FN tuşuna basmam gerekiyor, FN tuşuna basmadan veya iptal ederek direkt F tuşlarını kullanabilir miyim?

Dostum bende aynı sebepten yani Warband için değiştirdim. BIOS'dan değiştiriliyor. Bu videodan yaptım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Tam modeli belli değil gibi. Lenovo o şekilde belirtmemiş en azından. Bu kullanım kılavuzunun 3. sayfa numaralı kısmında BIOS'tan yapıldığı söylenmiş. IdeaPad U330p/U330 Touch.
Bunda ise hiç bahsedilmemiş ya da kabaca bakınca göze batmayacak şekilde bahsedilmiş. IdeaPad U330.
Bu da ikinci ile aynı. IdeaPad Y330.

Daha önce birkaç kişi Lenovo cihazlarıyla aynı sorunu dile getirmişti ve onların cihazlarına internetten bakınca FN+ESC kısayolu işe yarıyordu. Senin klavyende öyle bir şey görünmüyor. BIOS'tan oluyor büyük ihtimal.

Burada anlatılana göre; BIOS'a giriyorsun. Configuration sekmesinde Hotkey Mode seçeneği Enabled ise Disabled yap, değilse tersini. Sonrasında F10'a bas ve Enter ile onayla.

Tam modeli belli değil gibi. Lenovo o şekilde belirtmemiş en azından. Bu kullanım kılavuzunun 3. sayfa numaralı kısmında BIOS'tan yapıldığı söylenmiş. IdeaPad U330p/U330 Touch.
Bunda ise hiç bahsedilmemiş ya da kabaca bakınca göze batmayacak şekilde bahsedilmiş. IdeaPad U330.
Bu da ikinci ile aynı. IdeaPad Y330.

Daha önce birkaç kişi Lenovo cihazlarıyla aynı sorunu dile getirmişti ve onların cihazlarına internetten bakınca FN+ESC kısayolu işe yarıyordu. Senin klavyende öyle bir şey görünmüyor. BIOS'tan oluyor büyük ihtimal.
laptopa başka klavye taksam taktığım klavyede normal kullanabilir miyim?
başka dediğim normal masaüstü klavyesi

Geri
Yukarı